Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Kind mit Kreisel

Kind mit Kreisel - Umění, starožitnosti, šperky

aus ungarischem Porzellan, Marke Zsolnay/Pecs (Fünfkirchen), am Sockel signiert Sinko, farbig bemalt, glasiert Höhe 12 cm, am Boden gemarkt, nummeriert, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

19.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Kind mit Kreisel

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.01. - 19.01.2015