Čís. položky 7018

Mozart,

Mozart, - Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, unterglasurblaue Marke, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

30.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Mozart,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 30.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.12. - 30.12.2014