Čís. položky 397-285181/0005

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,60 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,60 ct - Klenoty

Gold 580, Saphire, um 1900, RW 60, 3,8 gøx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

07.01.2015 - 14:14

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 07.01.2015 - 14:14
Místo konání aukce: Wiener Neustadt