Čís. položky 397-284977/0009

Altschliffbrillantanhänger ca. 0,10 ct

Altschliffbrillantanhänger ca. 0,10 ct - Klenoty

Gold 585, tlw. mattiert, Opal,8,5 gøg8

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

07.01.2015 - 14:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 07.01.2015 - 14:16
Místo konání aukce: Wiener Neustadt