Čís. položky 397-285030/0007

Medaillon

Medaillon - Klenoty

Gold 585, tlw graviert, feinvergoldet, Achtkantdiamanten, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, 2,5 gøx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

07.01.2015 - 14:25

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Medaillon

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 07.01.2015 - 14:25
Místo konání aukce: Wiener Neustadt