Čís. položky 314-123790/0001

Damenring

Damenring - Klenoty

Weißgold 585, Brillanten im Altschliff zus. ca. 0,50 ct RW 53, 6,9 g Ware aus PrivatbesitzøG7

07.01.2015 - 14:52

Vyvolávací cena:

Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 07.01.2015 - 14:52
Místo konání aukce: Wiener Neustadt