Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Niels Möller

Niels Möller - Obrazy

(1827-1887) Landschaft mit heimkehrendem Bauernpaar, signiert, bezeichnet und datiert Niels Möller 1851 Dsdf, Öl auf Leinwand, 68,5 x 101 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

29.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Niels Möller

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.12. - 29.12.2014