Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Anton Mollis

Anton Mollis - Bilder Varia

(Wien tätig um 1830-1850) Almblumen an der Quelle, signiert, datiert A. Mollis (1)878, Öl auf Leinwand, 39 x 32 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Anton Mollis

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 29.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.12. - 29.12.2014