Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Künstler 19. Jh.

Künstler 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Landschaft mit Bretterzaun, Öl auf Papier, rückseitig neuzeitliche, falsche Bezeichnung Moritz von Schwind, 21 x 28,5 gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.12. - 07.01.2015