Orientalische Pferdedecke
Verneh, in Sumakhtechnik gearbeitet, mit zahlreichen Tieren gemustert, ca. 95 x 182 cm. um 1900 gering beschädigtfehlen Fransen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Orientalische Pferdedecke
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 07.01.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring
- Fingerspitzenformer