Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Georgy Bretschneider, Bonn 1957 geb.

Georgy Bretschneider, Bonn 1957 geb. - Kunst, Antiquitäten und Möbel

"Ohne Titel" Collage mit Mischtechnik auf Stoff, 66 x 48 cm. rückseitig bezeichnet Georgy Bretschneider, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 17.12. - 07.01.2015