Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Peter Dworak *

Peter Dworak * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Wien 1949 geb.) betitelt, "2 Wesen unter heisser Sonne" Mischtechnik mit Öl auf Papier, signiert Dworak 84/94, 53 x 38 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Peter Dworak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 17.12. - 07.01.2015