Čís. položky 40

Altschliffdiamant Saphirring

Altschliffdiamant Saphirring - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, 6,3 gøg6

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

15.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Altschliffdiamant Saphirring

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 15.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.12. - 14.01.2015