Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Diamantohrschrauben zus. ca. 1,20 ct

Diamantohrschrauben zus. ca. 1,20 ct - Schmuck

Weißgold 585, Platin ca. 900, Altschliffbrillanten, -diamanten, 2,3 gøg2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 15.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.12. - 14.01.2015