Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 37

Brillant Rubinring

Brillant Rubinring - Schmuck

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, 3,2 g, RW 52 øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

09.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Rubinring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 09.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.12. - 08.01.2015