Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7105

Gr. Konsolwandspiegel,

Gr. Konsolwandspiegel, - Nábytek, koberce

modifiz. Barockstil Ende 19. Jh., ornamental floral beschnitzter, sowie goldgefasster Holzrahmen, facett. geschliff. Spiegeltafel, ca. 235 x 110 cm, Abblätterungen, div. Alters- u. Gebr. spuren.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

22.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Gr. Konsolwandspiegel,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 22.12.2014