Josef Fischnaller *
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) 5 Blätter u. a. "Dämon, Christbaum", rechts unten signiert Josef Fischnaller, tlw. datiert, Linolschnitte/ Stiftzeichnungen, verschiedene Größen
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 07.01.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,- -
Josef Fischnaller *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena: