Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler Ende 20. Jh.

Maler Ende 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

Betitelt "Welser Stadtplatz", rechts unten signiert und datiert Bürgmann 29.6.(19)92, Aquarell auf Papier, ca. 35 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Maler Ende 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2015