Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Walter Kreindl*

Walter Kreindl* - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1925 geb.) Betitelt "Ruine Wildberg bei Linz", links unten signiert und datiert Kreindl 1976, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 47 cm, etwas stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Walter Kreindl*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2015