Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Helmut Hüpfel

Helmut Hüpfel - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(1909-1981) "Bachlandschaft", rechts unten monogrammiert H. H., Öl auf Karton, ca. 14 x 26 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Helmut Hüpfel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2015