Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst Schrom *

(Wien 1902-1969) Betitelt "Kos", rechts unten monogrammiert und datiert ES 6. IX. (19)68, Aquarell auf Papier. ca. 31 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Ernst Schrom *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 07.01.2015