Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 57

Diamant Smaragdbrosche

Diamant Smaragdbrosche - Klenoty

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant-, -diamant zus. ca. 0,85 ct, 12,9 g, ein Smaragd ausgebrochenøg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.01.2015 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Diamant Smaragdbrosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 08.01.2015 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 07.01.2015