Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 198

Helga Scholler

Helga Scholler - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1938 in Leoben, Besuch der Kunstgewerbeschule Graz, sowie der Akademie der Bildenden Künste Wien) Blumenstillleben, monogrammiert HS, Hinterglasmalerei, Bildausschnitt 64,5 x 48,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Helga Scholler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014