Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 150

Jan van der Linde *

Jan van der Linde * - Umění, starožitnosti, šperky

(Amsterdam 1864-1945) zugeschrieben Stillleben mit Früchten, bezeichnet J. v. d. Linde 1923, Öl/Leinwand, auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 34,5 x 25 cm, bronzefarbiger, beschnitzter Holzrahmen, Leinwand verschmutzt, Abriebspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jan van der Linde *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014