Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 132

Franz Weiss

Franz Weiss - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1921 Södingberg - 2014, Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Heilige Dreifaltigkeit", signiert, datiert Franz Weiss 1977, handcolorierter Holzschnitt, Stockgröße 71 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz Weiss

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014