Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Alt Graz-Abendstimmung, signiert Carl Rotky, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 28 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig, Knickstelle

Expert: Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014