Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 130

Constantin Damianos *

Constantin Damianos * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Felsige Landschaft mit Wasserdamm, signiert C. Damianos, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, 35 x 45,5 cm, gerahmt, Rahmen gering abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Constantin Damianos *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014