Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 91

Marc Chagall *

Marc Chagall * - Umění, starožitnosti, šperky

(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Daphnis und Cloe-Daphnis und Gnathon", Reliefsignatur, Zinklithographie in Farbe nach Chagall, Nr.302 von 333 nummerierten Exemplaren, Editeur S. P. A. D. E. M., Plattengröße 24,5 x 18,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Marc Chagall *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014