Čís. položky 47

Paul Schmidtbauer *

Paul Schmidtbauer * - Umění, starožitnosti, šperky

(Lividrag/Kroatien 1892-1974 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz) "Theater/ Liebesarie", signiert Schmidtbauer, 2 Holzschnitte, Bildausschnitt je 5 x 8 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Paul Schmidtbauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 15.12. - 22.12.2014