Marino Marini *
(Pistoia 1901-1980 Viareggio) "Lorraine", in der Platte signiert Marino 1962, Lithographie in Farbe, nach Marini, Nr. 782 von 800 nummerierten Exemplaren, Blattgröße 40 x 30 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Marino Marini *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.12. - 22.12.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 15.000,-