Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Friedrich INHAUSER *

Friedrich INHAUSER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1901 - 1970 Salzburg) "Kloster Nonnberg, im Hintergrund der Gaisberg" unten links ligiertes Monogramm: FI, Öl auf Karton, ca. 72 x 63 cm, gerahmt Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Friedrich INHAUSER *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.12. - 18.12.2014