Čís. položky 7000

Carl Theodor von BLAAS *

Carl Theodor von BLAAS * - Umění, starožitnosti, šperky

(Kreuth 1886 - 1960 Salzburg) "Bäuerin aus Tirol, sitzend mit Katze" unten rechts signiert und datiert: C. Th. v. Blaas 1934, Kreide, Kohle, laviert auf Papier, ca. 50 x 35 cm, rechter Rand beschädigt, Passepartout Ruf 200

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

18.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Carl Theodor von BLAAS *

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.12. - 18.12.2014