Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Philipp von STUBENRAUCH

Philipp von STUBENRAUCH - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1784 - 1848) Johann Josef SCHINDLER (St. Pölten 1777 - 1836 Wien) "K. K. Oesterreichische Linien Infanterie und Musik", kolorierte Radierung, signiert: "J. Schindler fec.", Blatt der Serie: Ph. Stubenrauch - J. Schindler und J. N. Höchle "Darstellung der K. K. Österr. Armee nach der neuesten Adjustierung", Wien, Artaria, 1821, ca. 31 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, minimal gegilbt (Ko) Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Philipp von STUBENRAUCH

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.12. - 18.12.2014