Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

David RYCKAERT d. J.

David RYCKAERT d. J. - Umění, starožitnosti, šperky

(Antwerpen 1612 - 1661) "Wirtshausinterieur mit zechendem Bauer und Tänzern sowie einem Dudelsackspieler im Hintergrund" Öl auf Leinwand, doubliert, alt restauriert, ca. 47,5 x 57,5 cm, gerahmt Ruf 2600

Gutachten von Dr. Walther Bernt, München, 6. 5. 1971

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

David RYCKAERT d. J.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.12. - 18.12.2014