Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Diamantdamenring

Diamantdamenring - Schmuck

Gold 585, Brillanten und Altschliffdiamanten zus. ca.0,40 ct drei Kulturperlen (künstlich farbverändert), RW 58, 7,2 gøg6

18.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamantdamenring

Aukce: Schmuck
Datum: 18.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.12. - 17.12.2014