Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 293

Brillant Diamant Brosche

Brillant Diamant Brosche - Vánoční aukce - Klenoty

Gold 585, Altschliffbrillanten und Diamantrauten, zus. ca. 0,95 ct, tlw. in Silberfassungen, 7,7 gøg8

15.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Brillant Diamant Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 15.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 13.12.2014