Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 203

Diamant Brosche

Diamant Brosche - Vánoční aukce - Klenoty

Gold 585/Platin doubliert, Diamantrauten, zwei Imitationssteine, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,7 gøx

Expert: Julie Leroux

15.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Diamant Brosche

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 15.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 13.12.2014