Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 92

Brillant Kulturperlen Collier

Brillant Kulturperlen Collier - Vánoční aukce - Klenoty

Weißgold 750, Brillanten, zus. ca. 0,60 ct, zwei eingefasste Magnete, beweglich montiert, Länge ca. 42 oder 50 cm, 12,8 gøg10

Expert: Julie Leroux

15.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillant Kulturperlen Collier

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Klenoty
Datum: 15.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.12. - 13.12.2014