Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Kurt PANZENBERGER *

Kurt PANZENBERGER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1942 geb.) "Salzburger Mozartsteg" unten rechts monogrammiert und datiert: (19)80, Aquarell auf Papier, ca. 45 x 62 cm, Passepartout, verglast, gerahmt SW 360 - 450

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Kurt PANZENBERGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.12. - 11.12.2014