Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Monogrammistin E. SCH.

Monogrammistin E. SCH. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien um 1920) "Dame mit Kopfschmuck und Diadem" Farblithografie, ca. 23,5 x 20 cm (PassepartoutAusschnitt), gebräunt, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Monogrammistin E. SCH.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.12. - 11.12.2014