Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Ungarische Zuckerdose

Ungarische Zuckerdose - Vánoční aukce - Umění a starožitnosti

Silber 800, 270,6 g Österreichische Einfuhrpunze 1867-1872, Amtszeichen "B" Linz, bauchige Wandung, ovale Form, innen vergoldetøs271

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ungarische Zuckerdose

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Umění a starožitnosti
Datum: 10.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.11. - 10.12.2014