Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Emmerich Millim *

Emmerich Millim * - Umění, starožitnosti, šperky

(St. Gallen 1909-1971) "Winterlandschaft", rechts unten signiert Millim, Aquarell auf Papier, ca. 31 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Emmerich Millim *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.12. - 17.12.2014