Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Betitelt "Palazzo Camerlenghi", rechts unten signiert Flora, Radierung in Farbe, Probedruck, ca. 40 x 45 cm, stockfleckig, Wechselrahmen, Glas etwas bestoßen
Expert: Christian Wiesinger
17.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 17.12.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: