Čís. položky 9999

Hermann Schmid

Hermann Schmid - Umění, starožitnosti, šperky

(Steyr 1870 geb.) Betitelt "Schwarze Kuchel i. d. Oberwies bei Dirnbach", rechts unten signiert Hermann Schmid, datiert 13.7.(19)23, Aquarell, ca. 27,5 x 21 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

17.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hermann Schmid

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.12. - 17.12.2014