Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Peter Krämer II

Peter Krämer II - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Philadelphia 1857-1936 Dießen/Ammersee) "Mädchen in verschneiter Landschaft", rechts unten signiert Peter Krämer München, Aquarell/Deckweiß auf Papier, ca. 24 x 17 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Peter Krämer II

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.12. - 17.12.2014