Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Johann Elias RIDINGER

Johann Elias RIDINGER - Umění, starožitnosti, šperky

(Ulm 1698 - 1767 Augsburg) "Hirschfamilien im Wald" Kupferstich, ca. 54,5 x 44 cm, beschnitten, löchrig, schadhafte Stellen, verglast, gerahmt Ruf 150

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

04.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Johann Elias RIDINGER

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.11. - 04.12.2014