Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Francois BOUCHER

Francois BOUCHER - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Paris 1703 - 1770) René GAILLARD (Paris um 1719 - 1790) "Der Geschmack des Herbstes" Radierung, ca. 52 x 39 cm, etwas beschnitten, unten mittig Einriss, stark gebräunt Ruf 170

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

04.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Francois BOUCHER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.11. - 04.12.2014