Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Andachtsbild, Österreich um 1800

"Die Heilige Dreieinigkeit mit der Jungfrau Maria auf Wolken"Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 29 x 34 cm, gerahmt Ruf 150

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

04.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.11. - 04.12.2014