Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 571

Ivana Svobodova

Ivana Svobodova - Umění a starožitnosti, Klenoty

(20. Jhdt.) "Ohne Titel", Mischtechnik auf Leinwand, 120 x 92 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Ivana Svobodova

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014