Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-283752/0002

Brillant-Diamant Ohrringe

Brillant-Diamant Ohrringe - Klenoty

Gold 585, Brillanten Altschliffbrillanten und Diamantrauten zus. ca. 0,60 ct,1,8 gøg2

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

08.12.2014 - 14:07

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Brillant-Diamant Ohrringe

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 08.12.2014 - 14:07
Místo konání aukce: Wiener Neustadt